Joanna Dyczkowska , Andrea Szirmai Madarasine & Adriana Tiron-Tud or, Development of Integrated Reporting in the SME Sector, Case Studies from European Countries, Springer, 2021

Facebook LinkedIn Twitter

Universitatea Babes-Bolyai | Noutati UBB | Info COVID-19

Cluj Economics and Business Seminar Series - Sesiunea de primăvară 2022 - Invitat: Răzvan BOLOGA

19 Mai 2022, 14:00 - 19 Mai 2022, 15:00

În 19 mai, de la ora 14:00, Răzvan BOLOGA, de la Academia de Studii Economice din București, va susține o prezentare cu titlul Using AI-based knowledge bases for improving organizational learning networks, în cadrul sesiunii de primăvară a Cluj Economics and Business Seminar Series (CEBSS).

Evenimentul se va desfășura în format online, prin platforma Zoom.

CEBSS, inițiat și coordonat de către conf.univ.dr. Cristian Litan, reprezintă un forum pentru dezbaterea și difuzarea rezultatelor cercetărilor științifice. Seria de seminare contribuie în mod semnificativ și distinctiv la creșterea valorii adăugate științifice, având un impact relevant asupra cunoștințelor, educației și practicilor din domeniul economiei și al afacerilor.