Workshop prezentare și dezbatere aplicaţii din lucrările de licență/disertație organizat cu Betfair (Ediția 5)

01 Iulie 2022, 10:30 - 01 Iulie 2022, 13:30

În data de 1 iulie 2022, între orele 10:30-13:30, va avea loc a cincea ediție a workshop-ului de prezentări și dezbateri ale aplicațiilor din lucrările de licență/disertație. Acestea sunt elaborate de către absolvenții programelor de studii Informatică economică, E-Business, Sisteme de asistare a deciziilor economice și Modelarea afacerilor și calcul distribuit, înscrişi în sesiunea de finalizare a studiilor din iunie-iulie 2022.

În vremuri obişnuite, workshop-ul ar fi avut loc la sediul Betfair Romania Development de pe Bd. 21 Decembrie 1989, dar şi această ediție, la fel ca ultimele două, se va desfășura online, pe platforma Zoom.

Absolvenții vor avea ocazia să discute temele de cercetare abordate cu specialiști din diverse domenii şi departamente tehnice, având șansa de a câștiga premii oferite de organizatorul Betfair Romania Development.

Detalii privind modul de înscriere și derulare a workshop-ului, precum și alte informații se regăsesc în documentul atașat acestui anunț.

Locurile sunt limitate!

Link înscriere: http://bit.ly/webetonyou

Copyright © 26-04-2024 FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal UBB.