Workshop COCP - Poți pleca cu Erasmus+ în vacanță

28 Iunie 2022, 13:00 - 28 Iunie 2022, 14:00

În data de 28 iunie 2022, începând cu ora 13, va avea loc workshopul Poți pleca cu Erasmus+ în vacanță, adresat studenților FSEGA, organizat de către Centrul de Orientare şi Consiliere Profesională (COCP) al FSEGA.

Vacanța se apropie cu pași repezi și nu aveți încă nici un plan?

Doriți să aveți parte de o vară activă în care să călătoriți, să vă faceți prieteni noi, dar să vă și dezvoltați pe plan personal?

Știm că poate sună prea frumos ca să fie adevărat, dar nu este așa!

Vă invităm la workshop pentru a vă prezenta oportunitățile gratuite de care puteți beneficia pe timpul verii. Puteți pleca în mobilități de scurtă durată pe teme diverse care vă vor ajuta să vă dezvoltați cunoștințele, abilitățile și atitudinea față de lumea care vă înconjoară și toate acestea în timp ce vă veți distra.

Veți fi îndrumați să vă petreceți vara într-un mod cât mai constructiv și plăcut.

Participarea este gratuită, pe bază de înscriere la ACEST LINK

Workshopul va avea loc online, prin intermediul platformei Zoom, la ACEST LINK

Notă:Workshopul va fi susținut și în limba maghiară pe data de 30 iunie 2022 pe același link de Zoom!

Copyright © 19-04-2024 FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal UBB.