Joanna Dyczkowska , Andrea Szirmai Madarasine & Adriana Tiron-Tud or, Development of Integrated Reporting in the SME Sector, Case Studies from European Countries, Springer, 2021

Facebook LinkedIn Twitter

Universitatea Babes-Bolyai | Noutati UBB | Info COVID-19

Cranet Romania HRM Conference & Meeting

Autor: Monica Aniela Zaharie

24 Noiembrie 2022, 9:00 - 25 Noiembrie 2022, 18:00

Locatie: Sala 118, FSEGA

Facultatea de Științe Economice și Gestiunea Afacerilor din cadrul Universității Babeș-Bolyai găzduiește în perioada 24-25 noiembrie 2022 întâlnirea rețelei Cranet, cea mai extinsă rețea internațională de resurse umane. Cu ocazia acestui eveniment vom organiza o sesiune de prezentării științifice intitulată HR & Digitalization: Trends & Challenges, la care vor participa reprezentanți ai mediului academic internațional și național, dar și reprezentanți ai mediului economic.

Detalii privind programul se găsesc în agenda atașată, iar confirmarea participării se face prin e-mail la procariera@econ.ubbcluj.ro

HRM Conference program 24 Nov 2022 ora 9

Copyright © 05-12-2022 FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal UBB.
       Web Developer  Dr. Daniel Mican   Graphic Design  Mihai-Vlad Guta