Ceremonia de inaugurare laboratorului E.ON Business Services Lab

Autor: Levente SzÁsz

25 Noiembrie 2022, 13:30 - 25 Noiembrie 2022, 15:00

Locatie: Sala 234

Parteneriatul cu mediul de afaceri a reprezentat în ultimii ani o prioritate strategică pentru FSEGA. Abordarea relației cu mediul de afaceri a fost și continuă să reprezinte o exprimare fără rezerve a ideii de parteneriat prin excelență.

Un exemplu în acest sens îl reprezintă parteneriatul facultății noastre cu E.ON Business Services Cluj. Unul dintre proiectele de succes ale colaborării noastre este dezvoltarea unui laborator didactic, dedicat acelor discipline care implică analiza datelor, utilizarea softurilor specializate pentru procesele decizionale, respectiv asigurarea accesului și utilizarea datelor existente la nivel global despre piețe și companii multinaționale.

În acest context, vă adresăm invitația de a participa la inaugurarea laboratorului E.ON Business Services Lab, care va avea loc vineri, 25 Noiembrie 2022, începând cu ora 13.30, la sediul FSEGA.

Mai jos regăsiți detaliile aferente evenimentului de vineri. Vă așteptăm cu mult drag!

Copyright © 29-04-2024 FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal UBB.