Bolisani, Ettore & Bratianu, Constantin, Emergent Knowledge Strategies. Strategic Thinking in Knowledge Management, Springer, 2018

Universitatea Babes-Bolyai, Cluj-Napoca
FSEGA Online | FSEGA Alumni | Sustenabilitate | Noutati UBB

AgroStudent Market - Ediția 2017

23 Mai 2017, - 24 Mai 2017

În perioada 23-24 mai, zilnic între orele 9:00-16:00, în holul de la parter al FSEGA, va avea loc evenimentul AgroStudent Market - Ediția 2017, organizat de masteranzii programului de studii Agrobusiness împreună cu organizația studențească SEMA și cadrele didactice ale Departamentului de Management.

Evenimentul își propune în acest an să promoveze producătorii locali de produse agroalimentare, printre care se regăsesc și foști absolvenți ai programelor de studii Agrobusiness (masterat), Economie Agroalimentară și Mediului (licență) sau ai altor programe de studii ale FSEGA. Se vor putea degusta și achiziția produse tradiționale precum: lactate, mezeluri ambalate, miere, dulceață, dar și prăjituri și băuturi nealcoolice preparate de studenți.