Bolisani, Ettore & Bratianu, Constantin, Emergent Knowledge Strategies. Strategic Thinking in Knowledge Management, Springer, 2018

Universitatea Babes-Bolyai, Cluj-Napoca
FSEGA Online | FSEGA Alumni | Sustenabilitate | Noutati UBB

Cunoaștere și socializare în Grădina Botanică

01 August 2017, 12:00 - 01 August 2017

În data de 1 august 2017, începând cu ora 12:00, COCP (Centrul de Orientare şi Consiliere Profesională) al FSEGA organizează o plimbare de cunoaștere și socializare în Grădina Botanică, adresată atât studenților FSEGA, cât și publicului larg.

Pe lângă petrecerea câtorva ore într-un loc frumos, relaxant, înconjurat de flori, verdeață și tril de păsărele, trainerii COCP vor organiza, la fața locului, activități de energizare, cunoaștere, socializare, jocuri de echipă și multe altele.

Participanții ar trebui să aibă încălțămine confortabilă pentru plimbare, haine lejere care să permită mișcarea, apă pentru hidratare, precum și bună dispoziție și atitudine prietenoasă.

Pentru studenții și angajații UBB, intrarea la Grădina Botanică este gratuită, pe baza carnetelor de student, respectiv a legitimațiilor de serviciu.

Participarea este gratuita, iar înscrierile se pot face prin email la procariera@gmail.com sau telefonic la 0740777530