International Week: Business Education without Borders

Autor: Ovidiu Bordean

23 Aprilie 2018, 9:00 - 27 Aprilie 2018, 17:00

În perioada 23-27 aprilie 2018, Facultatea de Științe Economice și Gestiunea Afacerilor va organiza cea de a treia ediție a evenimentului intitulat International Week: Business Education without Borders.

Evenimentul se adresează studenților români și străini de la Facultatea de Științe Economice și Gestiunea Afacerilor care vor beneficia de experiența mai multor profesori de la facultăți prestigioase din afara României prin intermediul cursurilor pe care aceștia le vor preda. Limba de predare este engleza. O listă completă a cursurilor oferite în cadrul acestei ediții este disponibilă pe site-ul evenimentului: www.econ.ubbcluj.ro/fsegainterweek.

De asemenea, înregistrarea pentru cursul dorit se realizează începând de azi, 6 martie 2018, prin intermediul acestui site. Detalii legate de eveniment sunt postate și pe pagina de Facebook: www.facebook.com/InternationalWeekFSEGA