Prelegere publică susținută de Beniamin Pop pe tema ”Cum se corelează strategia de business cu cea de brand?”

08 Noiembrie 2018, 13:30 - 08 Noiembrie 2018, 15:00

În data de 8 noiembrie 2018, între orele 13:30 – 15:00, în sala 118, va avea loc prelegerea publică intitulată ”Cum se corelează strategia de business cu cea de brand?”, susținută de Beniamin Pop, în cadrul căreia se va analiza ceea ce stă în spatele brandurilor de succes.

Beniamin Pop este strateg în branding & design, ajutând companiile să își coreleze strategia de business cu cea de brand. Cu o experiență de peste 15 ani în graphic design, timp în care a fost preocupat tot mai mult de felul în care designul poate influența vânzările, lucrează împreună cu o echipă de specialiști în verbal și visual branding, unde are rolul de creative director, asigurându-se ca elementele de branding să fie aliniate cu strategiile de business și brand ale clienților săi. Câteva dintre proiectele sale importante sunt rebrandingurile Panemar, Moldovan, SaladBox, Calif, ATP Exodus Group, Donuterie, dar și crearea de noi branduri printre care Narcoffee Roasters și Condimental. Este deseori invitat să vorbească la evenimente business pe teme legate de brand și branding. Mai multe despre proiectele se găsesc la https://www.beniaminpop.com.

Intrarea este liberă, în limita locurilor disponibile, pe bază de înscriere prin completarea formularului online de la: https://goo.gl/forms/yaP66Sthp5UPu8282

Copyright © 25-04-2024 FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal UBB.