Bogdan Negrea, Virgil Damian, Calcul stocastic aplicat in inginerie financiara, Economica, 2015

Digital Trends: Curs gratuit în cadrul Atelierului Digital Google cu Mădălina Stănescu

13 Decembrie 2018 - 13 Decembrie 2018

Google, în parteneriat cu FSEGA, organizează în data de 13 decembrie 2018, între 13:30 - 15:00, cursul pe tema ”Digital trends”, susținut de către Mădălina Stănescu, trainer certificat Google.

În cadrul cursului participanții vor avea oportunitatea de a învăța despre marketing online, cu accent pe folosirea platformelor și serviciilor Google.

Mădălina Stănescu este Managing Director la Optimized (agenție de marketing), cu peste 10 ani experiență în marketing în companii precum Google Romania și IBM, și antreprenor e-commerce, fondând în urma cu 6 ani 3pitici.ro, unul dintre principalele magazine online cu produse pentru copii.

Evenimentul va avea loc în sala 009 (parter) și se adresează tuturor studenților FSEGA, indiferent de nivelul de studii, precum și cadrelor didactice ale facultății și absolvenților.

Cursul este gratuit, însă, datorită numărului limitat de locuri, participanții trebuie să se înscrie în prealabil AICI