Prelegeri pe tema dezvoltării economice regionale susținute de J. López-Rodríguez de la Universidade da Coruña

10 Iunie 2019, 11:00 - 10 Iunie 2019, 13:00

În data de 10 iunie 2019, în sala 118, între orele 11:00-13:00, Jesús López-Rodríguez, de la Universidade da Coruña (Spania), va susține două prelegeri pe tema creșterii economice și dezvoltării regionale.

Mai multe detalii despre Jesús López-Rodríguez se găsesc la www.gcd.udc.es/jelopez

Prelegerea va fi susținută în limba engleză și se adresează studenților și cadrelor didactice FSEGA, intrarea fiind liberă.

Detalii privind cele două prelegeri se regăsesc în documentul atașat acestui anunț.

Guest-lectures-Jesus-Lopez-Rodriguez-2019

Copyright © 29-03-2024 FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal UBB.