Ziua Publicității organizată de IAA Romania (live stream)

30 Mai 2019, 10:00 - 30 Mai 2019

În data de 30 mai 2019, începând cu ora 10:00, va avea loc ediția a cincea a evenimentului Ziua publicității, organizat de IAA Romania (International Advertising Association - Romania).

Ziua Publicității își propune să aducă în atenția tuturor actorilor din piață, de la profesioniștii din industria de marketing și comunicare până la autoritățile din instituțiile publice, teme de actualitate care vorbesc despre importanța publicității în societate.

Chiar dacă evenimentul va avea loc în București, toți cei interesați vor putea participa în mod virtual la acesta, prin intermediul transmisiei live pe pagina de Facebook IAA România (www.facebook.com/IAARomania).

Ediţia de anul acesta intră în culisele unor campanii, evenimente şi platforme media de succes şi invită echipe formate din reprezentanţi ai agenţiilor şi ai companiilor să povestească despre ce presupune lucrul în echipă, modul în care vin ideile şi modul în care se construieşte o campanie de succes.

Copyright © 19-04-2024 FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal UBB.