Sandu Frunză, Publicitatea și administrația publică sub presiunea eticii, Lumen, 2015

Școala de vară "Turist la Cluj" (Ediția 2)

25 August 2019 - 01 Septembrie 2019

Organizația Studenților pentru Turismul Românesc (OST) va organiza în perioada 25 august - 1 septembrie 2019 cea de-a doua ediție a școlii de vară Turist la Cluj, adresată celor pasionați de turism și economiem deschiși provocărilor și care își doresc să descopere de ce este important să promovăm valorile turismului românesc și cât de mult contează să ne protejăm frumusețile autentice locale.

Școala de vară Turist la Cluj se adresează studenților de la programele de studii ”Economia Comerțului, Turismului și Serviciilor” și ”Geografia Turismului” sau de la programe din domenii adiacente de la universitățile din țară și nu numai.

Mai multe detalii referitoare la eveniment se găsesc pe website-ul http://www.osturism.ro/turist-la-cluj sau pagina de Facebook a evenimentului.