Cluj Economics and Business Seminar Series - Sesiunea de toamnă 2019 - Invitat: Marcel VOIA

18 Decembrie 2019, 11:00 - 18 Decembrie 2019, 12:00

În 18 decembrie 2019, între 11-12, în sala 118, Marcel VOIA, de la Universite d'Orleans and Carleton University, va susține o prezentare în cadrul sesiunii de toamnă a Cluj Economics and Business Seminar Series (CEBSS), cu titlul ”New Firm Survival During the Great Recession: Productivity vs. Financial State”

Mai multe informații privind publicațiile științifice ale invitatului se regăsesc la acest link

CEBSS, inițiat și coordonat de către conf. univ. dr. Cristian Litan, reprezintă un forum pentru dezbaterea și difuzarea rezultatelor cercetărilor științifice. Seria de seminare contribuie în mod semnificativ și distinctiv la creșterea valorii adăugate științifice, având un impact relevant asupra cunoștințelor, educației și practicilor din domeniul economiei și al afacerilor.

Copyright © 28-03-2024 FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal UBB.