Sandu Frunză, Publicitatea și administrația publică sub presiunea eticii, Lumen, 2015

Cluj Economics and Business Seminar Series - Sesiunea de toamnă 2019 - Invitat: Loredana MIHALCA

05 Decembrie 2019, 13:30 - 05 Decembrie 2019, 15:00

În 5 decembrie 2019, între 13:30-15:00, în sala 118, Loredana MIHALCA, de la UBB-FSEGA, va susține o prezentare în cadrul sesiunii de toamnă a Cluj Economics and Business Seminar Series (CEBSS), cu titlul ”The Mediating Role of Work Engagement in the Relationship Between Job Characteristics and Organizational Outcomes”

Mai multe informații privind publicațiile științifice ale invitatului se regăsesc la acest link

CEBSS, inițiat și coordonat de către conf. univ. dr. Cristian Litan, reprezintă un forum pentru dezbaterea și difuzarea rezultatelor cercetărilor științifice. Seria de seminare contribuie în mod semnificativ și distinctiv la creșterea valorii adăugate științifice, având un impact relevant asupra cunoștințelor, educației și practicilor din domeniul economiei și al afacerilor.