Prezentare
     Distinctii / Awards
     Departamente
     Cercetare
     Parteneri
     Alumni
     Sustenabilitate
     Oferta educationala
      Licenta
      Masterat
      Doctorat
     L Reglementari
     L Proceduri scoala doctorala
     L Doctoral Studies (EN)
     L Profilul stiintific
    L Lista conducatori doctorat
     L Curricula
     L Admitere
     L Studenti doctoranzi
     L Orar scoala doctorala
     L Sustinere publica teze
     L Alegeri academice
     L Programe analitice
     L Calendar sustineri publice
     L Rezumat teze doctorat
     L Conducere scoala doctorala
     L Secretariat scoala doctorala
     L Accesare grant doctoral
     L Anunturi
      Executive Education
      Linia romana
      Linia maghiara
      Linia germana
      Studii in limba engleza
      Studii in limba franceza
      IDFR
      Program CIMA
     Studenti
     Admitere
     Examen finalizare studii
     International
     Alegeri academice


Gabriela Bodea,, Clash-ul crizelor sau viclenia lumii asimetrice (Ediția a doua), Presa Universitară Clujeană, 2023
vezi si alte aparitii editoriale

Facebook LinkedIn Twitter
Contact
Str. Teodor Mihali, Nr. 58-60 400591,
Cluj Napoca, Romania
Tel: +40 264-41.86.55
Fax: +40 264-41.25.70

   
Universitatea Babes-Bolyai | Noutati UBB
FSEGA Online | FSEGA SIS | FSEGA Alumni | Sustenabilitate
Executive Education
Contact | Harta Site | Viziteaza FSEGA

Lista conducatori doctorat

Lisă conducători doctorat la 1 Ianuarie 2023


1) Contabilitate:
- Prof. univ. dr. Adela Deaconu (adela.deaconu@econ.ubbcluj.ro)
- Prof. univ. dr. Cristina Silvia Nistor (cristina.nistor@econ.ubbcluj.ro)
- Prof. univ. dr. Adriana Tiron-Tudor (adriana.tiron@econ.ubbcluj.ro)

2) Informatică Economică:
- Prof. univ. dr. Robert-Andrei Buchmann (robert.buchmann@econ.ubbcluj.ro)
- Prof. univ. dr. Dimitris Karagiannis (dk@dke.univie.ac.at)
- Prof. univ. dr. Rodica-Ioana Lung (rodica.lung@econ.ubbcluj.ro)
- Prof. univ. dr. Gheorghe Cosmin Silaghi (gheorghe.silaghi@econ.ubbcluj.ro)
- Conf. univ. dr. Daniel Mican (daniel.mican@econ.ubbcluj.ro)
- Conf. univ. dr. Ioan Petri (ioan.petri@econ.ubbcluj.ro)
- Conf. univ. dr. Dan-Andrei Sitar-Tăut (dan.sitar@econ.ubbcluj.ro)

3) Cibernetică și Statistică:
- Prof. univ. dr. Cristian-Mihai Dragoș (cristian.dragos@econ.ubbcluj.ro)
- Prof. univ. dr. Dorina Lazăr (dorina.lazar@econ.ubbcluj.ro)
- Prof. univ. dr. Codruța Mare (codruta.mare@econ.ubbcluj.ro)

4) Economie:
- Prof. univ. dr. Zsolt Sandor (zsolt.sandor@ubbcluj.ro)
- Prof. univ. dr. Ioana Cosmina Șchiopu (ioana.schiopu@esade.edu)
- Prof. univ. dr. Monica-Ioana Pop Silaghi (monica.silaghi@econ.ubbcluj.ro)

5) Finanțe:
- Prof. univ. dr. Monica Achim (monica.achim@econ.ubbcluj.ro)
- Prof. univ. dr. Cristina Ciumaș (cristina.ciumas@econ.ubbcluj.ro)
- Prof. univ. dr. Simona-Laura Dragoș (simona.dragos@econ.ubbcluj.ro)
- Prof. univ. dr. Alexandru Todea (alexandru.todea@econ.ubbcluj.ro)
- Conf. univ. dr. Simona Nistor (simona.mutu@econ.ubbcluj.ro)
- Conf. univ. dr. Maria Miruna Pochea (miruna.pochea@econ.ubbcluj.ro)
- *Prof. univ. dr. Ioan Bătrâncea (ioan.batrancea@econ.ubbcluj.ro)

6) Management:
- Prof. univ. dr. Răzvan-Liviu Nistor (razvan.nistor@econ.ubbcluj.ro)
- Prof. univ. dr. Levente Szász (levente.szasz@econ.ubbcluj.ro)
- Prof. univ. dr. Monica-Aniela Zaharie (monica.zaharie@econ.ubbcluj.ro)
- Conf. univ. dr. Emil-Lucian Crișan (emil.crisan@econ.ubbcluj.ro)
- *Prof. univ. dr. Anca Borza (anca.borza@econ.ubbcluj.ro)
- *Prof. univ. dr. Liviu Ilieș (liviu.ilies@econ.ubbcluj.ro)

7) Marketing:
- Prof. univ. dr. Dan-Cristian Dabija (cristian.dabija@econ.ubbcluj.ro)
- Prof. univ. dr. Ciprian-Marcel Pop (marcel.pop@econ.ubbcluj.ro)
- Conf. univ. dr. Monika Anetta Alt (monika.alt@econ.ubbcluj.ro)
- Conf. univ. dr. Ovidiu-Ioan Moisescu (ovidiu.moisescu@econ.ubbcluj.ro)
- *Prof. univ. dr. Ioan Plăiaș (ioan.plaias@econ.ubbcluj.ro)

* nu mai primește noi doctoranzi



Ultima actualizare: 11-05-2023

Ati sesizat o eroare in legatura cu informatiile de pe aceasta pagina?
Va rugam mult sa ne contactati.

       Copyright © 24-04-2024 FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal UBB.
       Web Developer  Dr. Daniel Mican   Graphic Design  Mihai-Vlad Guta