Prezentare
     Distinctii / Awards
     Departamente
     Cercetare
     Parteneri
     Alumni
     Sustenabilitate
     Oferta educationala
      Licenta Bologna
      Linia romana
      Linia maghiara
      Linia germana
      Studii in limba engleza
      Studii in limba franceza
      Masterat Bologna
      Doctorat - scoala doctorala
      IDFR
     L Programare examene
     L ORAR IDFR
     L Optionale IDFR
     L Portal IDFR
     L Anunturi
     L Generalitati
     L Cadrul organizatoric
     L Continut proces invatamant
     L Baza materiala
     L Proceduri pt acreditare
     L Cadrul juridic
    L Echipa manageriala
     L Studenti de la IDFR
     L Personal didactic
     L Resurse financiare
      Program CIMA
     Studenti
     Admitere
     Examen finalizare studii
     International
 
 



Bolisani, Ettore & Bratianu, Constantin, Emergent Knowledge Strategies. Strategic Thinking in Knowledge Management, Springer, 2018
vezi si alte aparitii editoriale


Google+ Twitter
Contact
Str. Teodor Mihali, Nr. 58-60 400591,
Cluj Napoca, Romania
Tel: +40 264-41.86.52/3/4/5
Fax: +40 264-41.25.70

   
Universitatea Babes-Bolyai, Cluj-Napoca
FSEGA Online | FSEGA Alumni | Sustenabilitate | Noutati UBB
Contact | Harta Site

Echipa manageriala

I. Director - Oficiul pentru Învățământ la Distanță și cu Frecvență Redusă (OIDFR):

Lect.univ.dr. Victor-Octavian Müller
Email: victor.muller@econ.ubbcluj.ro

II. Directori de studii:

Departamentul:

1. Contabilitate si informatica de gestiune
- Conf.univ.dr. Adela Deaconu
Email: adela.deaconu@econ.ubbcluj.ro

2. Economie politică
- Lect.univ.dr. Flavius Rovinaru
Email: flavius.rovinaru@econ.ubbcluj.ro

3. Finanțe
- Conf.univ.dr. Adrian Inceu
Email: inceuadrian@econ.ubbcluj.ro

4. Informatica economica
- Conf.univ.dr. RAMONA LACUREZEANU
Email: ramona.lacurezeanu@econ.ubbcluj.ro

5. Management
- Conf.univ.dr. Roxana Stegerean
Email: Roxana.stegerean@econ.ubbcluj.ro

6. Marketing
- Lect.univ.dr. Alexandra Drule
Email: alexandra.drule@econ.ubbcluj.ro

7. Statistica, previziuni, matematică
- Lect.univ.dr. Voichița Radu
Email: voichita.radu@econ.ubbcluj.ro

8. Limbi modern și comunicare în afaceri
- Asist.univ.dr. Adriana Fekete
Email: adriana.fekete@lingua.ubbcluj.ro

9. Științe economice și gestiunea afacerilor în limba maghiară
- Asist.univ.dr. Imre Szekely
Email: imre.szekely@econ.ubbcluj.ro

10. Administrarea afacerilor – Sfântu Gheorghe
- Asist.univ.dr. Laura Bogdan
Email: laura.bogdan@econ.ubbcluj.ro

11. Extensia Sighetu Marmației
-Conf.univ.dr. Sorin Achim
Email: sorin.achim@econ.ubbcluj.ro


III. Secretariat IDFR:

Tudose Ibolya
Email: ibolya.tudose@econ.ubbcluj.ro

Elena Rotar
Email: elena.rotar@econ.ubbcluj.ro

Mihaela Curea
Email: mihaela.nistor@econ.ubbcluj.ro



Ultima actualizare: 27-11-2012

Ati sesizat o eroare in legatura cu informatiile de pe aceasta pagina?
Va rugam mult sa ne contactati.

       Copyright © 10.2013 FSEGA
       webmaster Dr. Daniel Mican   graphic design Mihai-Vlad Guta