Home | Contact    
Facultatea de Ştiinţe Economice şi Gestiunea Afacerilor - Universitatea Babeş-Bolyai

Str. Teodor Mihali, Nr. 58-60 400591, Cluj Napoca, Romania Tel: +40.264 41 86 52/3/4/5
Fax: +40.264 41 25 70

Oeconomicus Napocensis 2016

Oeconomicus Napocensis 2015

Oeconomicus Napocensis 2014

Economicus Napocensis 2013

Responsabili secţiuni

Cadre didactice - Secţiune/i - Email

Prof.univ.dr. Mihaela Drăgan - IX - mihaela.dragan@econ.ubbcluj.ro

Prof.univ.dr. Claudia Paula Curt - II, III - paula.curt@econ.ubbcluj.ro

Prof.univ.dr. Adela Deaconu - VIII - adela.deaconu@econ.ubbcluj.ro

Prof.univ.dr. Cristina Ciumaş - XII - cristina.ciumas@econ.ubbcluj.ro

Conf.univ.dr. Mădălina Păcurar - II, III, IX - madalina.pacurar@econ.ubbcluj.ro

Conf.univ.dr. Lucia Podoabă - VIII - lucia.podoaba@econ.ubbcluj.ro

Conf.univ.dr. Alexandra Ileana Muțiu - VIII - alexandra.mutiu@econ.ubbcluj.ro

Conf.univ.dr. Raluca Băbuț - VII - raluca.babut@econ.ubbcluj.ro

Conf.univ.dr. Gabriela Bodea - I - gabriela.bodea@econ.ubbcluj.ro

Conf.univ.dr. Mihaela Daciana Rovinaru - I - mihaela.rovinaru@econ.ubbcluj.ro

Conf.univ.dr. Szász Levente - IV, V - levente.szasz@econ.ubbcluj.ro

Conf.univ.dr. Ramona Lacurezeanu - XI - ramona.lacurezeanu@econ.ubbcluj.ro

Conf.univ.dr.Rodica Ioana Lung - II, III - rodica.lung@econ.ubbcluj.ro

Lect.univ.dr. Irina Marilena Ban - IX - irina.ban@econ.ubbcluj.ro

Lect.univ.dr. Lăcrămioara Radomir - VII - lacramioara.radomir@econ.ubbcluj.ro

Lect.univ.dr. Molnár Iudita - I - iudita.molnar@econ.ubbcluj.ro

Lect.univ.dr. Larisa Nicoleta Pop - I - larisa.pop@econ.ubbcluj.ro

Lect.univ.dr. Mihai Constantin Avornicului - X, XI - mihai.avornicului@econ.ubbcluj.ro

Lect.univ.dr. Cătălina Silvia Crişan - VI - catalina.crisan@econ.ubbcluj.ro

Lect.univ.dr. Alexandru Darius Filip - II, III - darius.filip@econ.ubbcluj.ro

Lect.univ.dr. Irina Iulia Salanţă - VI - irina.salanta@econ.ubbcluj.ro

Lect.univ.dr. Viorela Ligia Văidean - XII - viorela.vaidean@econ.ubbcluj.ro

Lect.univ.dr. Cristian Sorin Bologa - X - cristian.bologa@econ.ubbcluj.ro

Asist.univ.dr. Flaviu Vasile Pop - II, III - flaviu.pop@econ.ubbcluj.ro

Asist.univ.dr. Ioana Natalia Beleiu - VI - ioana.beleiu@econ.ubbcluj.ro


Home | Contact

Copyright © November, 2017 Econ.UBBCluj.ro. All rights reserved. Copyright Notice.
Powered by Mican Daniel