Orarul pe specializare: IEM, anul 2

Zi Ora IEM gr. 1 IEM gr. 2
L
u
n
i
08:00-09:30
09:40-11:10
11:20-12:50
12:50-14:00 Pauza
14:00-15:30
329 VEZETOI SZAMVITEL, CardoŞ I., SI
15:40-17:10
414 Operacios rendszerek, Robu J.
17:20-18:50
19:00-20:30
M
a
r
t
i
08:00-09:30
022 OBJEKTUMORIENTALT PROGRAMOZAS, Kovacs G.
09:40-11:10
403 Objektumorientalt programozas, Kovacs G.
413 Ugyletek az interneten, Avornicului M.
11:20-12:50
413 Ugyletek az interneten, Avornicului M.
403 Objektumorientalt programozas, Kovacs G.
12:50-14:00 Pauza
14:00-15:30
329 UGYLETEK AZ INTERNETEN, Avornicului M.
15:40-17:10
329 KIS- ES KOZEPVALLALATOK MENEDZSMENTJE, GyÖrfy L. - opt
17:20-18:50
006 KIS- ES KOZEPVALLALATOK MENEDZSMENTJE, GyÖrfy L., SI - opt
19:00-20:30
M
i
e
r
c
u
r
i
08:00-09:30
329 WEB DESIGN, Kovacs G.
09:40-11:10
403 Web design, Kovacs G., SI
403 Web design, Kovacs G., SP
11:20-12:50
12:50-14:00 Pauza
14:00-15:30
104 Uzleti idegen nyelv 4 (angol) - 1. Nyelv, Ciupe A., SI
104 Uzleti idegen nyelv 4 (angol) - 1. Nyelv, Ciupe A., SI
15:40-17:10
17:20-18:50
19:00-20:30
J
o
i
08:00-09:30
114 UZLETI IDEGEN NYELV 4 (NEMET) - 1. NYELV, Parasca M.
117 UZLETI IDEGEN NYELV 4 (SPANYOL) - 1. NYELV, Tocalachis T.
106 UZLETI IDEGEN NYELV 4 (OLASZ) - 1. NYELV, Sopon D.
022 BIROTIKA ES ADATBAZIS ELEMEK, Mocean L.
09:40-11:10
329 BIZTOSITASOK, Ciumas C.
11:20-12:50
036 Biztositasok, Benedek B., SP
036 Biztositasok, Benedek B., SP
12:50-14:00 Pauza
14:00-15:30
105 UZLETI IDEGEN NYELV 4 (FRANCIA) - 1. NYELV, DulĂu A.
412 BIROTIKA ES ADATBAZIS ELEMEK, Mocean L. - seminar, toată specializarea
15:40-17:10
414 Operacios rendszerek, Robu J.
17:20-18:50
19:00-20:30
V
i
n
e
r
i
08:00-09:30
009 ALGORITMUSOK ES ADATSZERKEZETEK, Ionescu C.
09:40-11:10
009 Algoritmusok es adatszerkezetek, Ionescu C.
11:20-12:50
009 Algoritmusok es adatszerkezetek, Ionescu C.
12:50-14:00 Pauza
14:00-15:30
15:40-17:10
17:20-18:50
19:00-20:30
Notatii / Observatii:

SI - Saptamana impara // SP - Saptamana para. Daca intr-o "caseta partajata" apare o singura sala, ea este valabila pentru ambele saptamani.
Sg1 - Semigrupa 1 // Sg2 - Semigrupa 2.

Denumirea disciplinei in: LITERE MARI = CURS; litere mici = seminar

Operációs rendszerek előadás: hétfő 8-10, Matematika és Informatika Kar, 2/I-es terem

A tutóri tevékenységek elérhetősége: http://econ.ubbcluj.ro/orar/fisiere/Orar_mentorat.pdf

Tanárképzés órarend: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HNLAnKe1sTo3zBrRexx1TytCSuxMdqEtKnlzTCRuoJ8/edit#gid=0


Copyright © June, 2018 Econ.UBBCluj.ro. Toate drepturile rezervate.
Creat si intretinut de Dr. Daniel Mican