Orarul pe specializare: MKM, anul 1

Zi Ora MKM gr. 1 MKM gr. 2
L
u
n
i
08:00-09:30
036 PENZUGYI ES BIZTOSITASI MATEMATIKA, Lukacs A., SI
09:40-11:10
036 UZLETI JOG, Avornicului M.
11:20-12:50
12:50-14:00 Pauza
14:00-15:30
413 Gazdasagi informatika, Benedek B., Sg1
15:40-17:10
114 Uzleti idegen nyelv 2 (angol) - 1. Nyelv, Ilea L.
114 Uzleti idegen nyelv 2 (angol) - 1. Nyelv, Ilea L.
17:20-18:50
19:00-20:30
M
a
r
t
i
08:00-09:30
036 GAZDASAGI INFORMATIKA, Avornicului M. - Sapt 1-7
09:40-11:10
11:20-12:50
001 MAKROOKONOMIA, Molnar I.
12:50-14:00 Pauza
14:00-15:30
15:40-17:10
418 Gazdasagi informatika, Benedek B., Sg1
17:20-18:50
245 Szamviteli alapismeretek, Fekete Pali-pista S.
217 Penzugyi es biztositasi matematika, Orban E.
19:00-20:30
217 Penzugyi es biztositasi matematika, Orban E.
215 Szamviteli alapismeretek, Fekete Pali-pista S.
M
i
e
r
c
u
r
i
08:00-09:30
09:40-11:10
413 Gazdasagi informatika, Avornicului M., Sg2
11:20-12:50
245 Makrookonomia, Molnar I.
006 Uzleti jog, Szocs I., SI
006 Kozossegi penzugyek, RÁcz B., SP
12:50-14:00 Pauza
14:00-15:30
245 Uzleti jog, Szocs I., SI
245 Kozossegi penzugyek, RÁcz B., SP
009 Makrookonomia, Molnar I.
15:40-17:10
413 Gazdasagi informatika, Avornicului M., Sg2
17:20-18:50
19:00-20:30
J
o
i
08:00-09:30
09:40-11:10
11:20-12:50
106 LIMBA MODERNA IN AFACERI (LIMBA ROMANA) - LIMBA 2, Balaban M. - Fakultatív
12:50-14:00 Pauza
14:00-15:30
15:40-17:10
103 UZLETI IDEGEN NYELV 2 (NEMET) - 1. NYELV, Parasca M.
104 UZLETI IDEGEN NYELV 2 (OLASZ) - 1. NYELV, Tocalachis T.
117 UZLETI IDEGEN NYELV 2 (OLASZ) - 1. NYELV, Sopon D.
114 UZLETI IDEGEN NYELV 2 (FRANCIA) - 1. NYELV, Ilea L.
17:20-18:50
19:00-20:30
V
i
n
e
r
i
08:00-09:30
09:40-11:10
001 SZAMVITELI ALAPISMERETEK, Pete ., SI
022 KOZOSSEGI PENZUGYEK, Bokros L., SP
11:20-12:50
001 SZAMVITELI ALAPISMERETEK, Pete ., SI
022 KOZOSSEGI PENZUGYEK, Bokros L., SP
12:50-14:00 Pauza
14:00-15:30
15:40-17:10
17:20-18:50
19:00-20:30
Notatii / Observatii:

SI - Saptamana impara // SP - Saptamana para. Daca intr-o "caseta partajata" apare o singura sala, ea este valabila pentru ambele saptamani.
Sg1 - Semigrupa 1 // Sg2 - Semigrupa 2.

Denumirea disciplinei in: LITERE MARI = CURS; litere mici = seminar

A tutóri tevékenységek elérhetősége: http://econ.ubbcluj.ro/orar/fisiere/Orar_mentorat.pdf

Tanárképzés órarend: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HNLAnKe1sTo3zBrRexx1TytCSuxMdqEtKnlzTCRuoJ8/edit#gid=0


Copyright © June, 2018 Econ.UBBCluj.ro. Toate drepturile rezervate.
Creat si intretinut de Dr. Daniel Mican