”Vreau să fiu antreprenor!” - Eveniment de business pentru tineri organizat de Romanian Business Leaders

23 Aprilie 2024, 16:00 - 23 Aprilie 2024, 18:00

Locatie: Campus FSEGA, Aula "Victor Jinga"

Care sunt business-urile care vor avea succes in 2024? Ce înseamnă să fii antreprenor și ce calități trebuie să aibă antreprenorul viitorului?

Patru dintre cei mai importanți antreprenori ai Clujului vin să îți prezinte cum să îți începi cariera în lumea afacerilor!

Ai șansa să afli direct de la mediul de business ce oportunități ai, din postura de tanar student sau elev clujean interesat de antreprenoriat.

Vino pe 23 aprilie, de la ora 16:00, în aula de la FSEGA la evenimentul ”Vreau să fiu antreprenor!”, un eveniment de business pentru tineri al Romanian Business Leaders, care poate reprezenta începutul vieții tale palpitante de antreprenor!

Înscrie-te pe https://forms.gle/inxhfUFRkaeas76S8 și rezervă-ți locul!

Copyright © 29-04-2024 FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal UBB.