Prelegere susținută de către Raffaele Petruzzi de la Vienna University of Economics and Business

08 Decembrie 2017, 17:00 - 08 Decembrie 2017, 18:30

Vineri, 8 decembrie 2017, între 17:00-18:30, în sala 121, Dr. Raffaele Petruzzi, directorul executiv al Transfer Pricing Center din cadrul Vienna University of Economics and Business (cea mai mare universitate europeană specializată în Business & Economics) va susține o prelegere cu tema ”The Transfer Pricing Center Introduced by OECD BEPS Project” .

Dr. Petruzzi este unul din cei mai mari specialiști europeni în prețuri de transfer, fiind expert al OECD și al ONU în acest domeniu.

Detalii despre activitatea distinsului invitat se regăsesc la https://www.wu.ac.at/en/taxlaw/institute/staff/active/petruzzi/

Prelegerea se adresează tuturor studenților, masteranzilor, doctoranzilor și cadrelor didactice ale FSEGA.

Copyright © 26-04-2024 FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal UBB.