Digital Trends: Curs gratuit în cadrul Atelierului Digital Google cu Anabela Luca

15 Noiembrie 2018, 13:30 - 15 Noiembrie 2018, 15:30

Google, în parteneriat cu FSEGA, organizează în data de 15 noiembrie 2018, între 13:30 - 15:00, cursul pe tema ”Digital trends”, susținut de către Anabela Luca, trainer certificat Google.

În cadrul cursului participanții vor avea oportunitatea de a învăța despre marketing online, cu accent pe folosirea platformelor și serviciilor Google.

Anabela Luca este Managing Director la adLemonade (agenție de marketing) și unul dintre ambasadorii din România ai marketingului online.

Evenimentul va avea loc în sala 009 (parter) și se adresează tuturor studenților FSEGA, indiferent de nivelul de studii, precum și cadrelor didactice ale facultății.

Cursul este gratuit, însă, datorită numărului limitat de locuri, participanții trebuie să se înscrie în prealabil AICI