Bogdan Negrea, Virgil Damian, Calcul stocastic aplicat in inginerie financiara, Economica, 2015

Cluj Economics and Business Seminar Series - Sesiunea de toamnă 2018 - Invitat: Monica A. Zaharie

13 Decembrie 2018 - 13 Decembrie 2018

În 13 decembrie 2018, între 13:30-15:00, în sala 118, Monica A. ZAHARIE, din cadrul Departamentului de Management al UBB-FSEGA, va susține o prezentare cu tema "Mind the distances: international assignments and the performance of the MNCs subsidiaries in CEE countries” în cadrul sesiunii de toamnă a Cluj Economics and Business Seminar Series (CEBSS).

CEBSS, inițiat și coordonat de către conf.univ.dr. Cristian Litan, reprezintă un forum pentru dezbaterea și difuzarea rezultatelor cercetărilor științifice. Seria de seminare contribuie în mod semnificativ și distinctiv la creșterea valorii adăugate științifice, având un impact relevant asupra cunoștințelor, educației și practicilor din domeniul economiei și al afacerilor.